Kompaktné vozidlá s výbavou v hodnote 3 600 € v cene

Trieda B

Balík výbavy 3 600 €

V Triede B máte počas každej jazdy vítaného sprievodcu: svoj štýl. Nová generácia je ešte športovejšia a individuálnejšia – s dynamickými spojlermi predného aj zadného nárazníka, s rôznymi líniami výbavy a voliteľnými dizajnovými balíkmi, s veľkým, voľne umiestneným displejom centrálnej jednotky a kvalitne prepracovaným združeným prístrojom, ako aj s atraktívnymi materiálmi a farbami.

Získajte svoj Mercedes-Benz Triedy B s balíkom výbavy podľa vlastného výberu v hodnote až 3 600 € v cene vozidla a zvýhodneným financovaním.

CLA kupé

Balík výbavy 3 600 €

Mercedes-Benz určuje s kupé CLA nový trend v expresívnom, avantgardnom dizajne. Mimoriadne výrazné, línie ako aj dovnútra a dovonka klenuté povrchy dotvárajú avantgardný, športový charakter CLA. Bezrámové okná typické pre kupé dodávajú vozidlu mimoriadne elegantný a hodnotný vzhľad. Toto kupé sa nechce len páčiť – chce vás zviesť každou líniou.

Získajte svoj Mercedes-Benz CLA kupé s balíkom výbavy podľa vlastného výberu v hodnote 3 600 € v cene vozidla a zvýhodneným financovaním.

CLA Shooting Brake

Balík výbavy 3 600 €

CLA Shooting Brake vás očarí svojím avantgardným a senzačným prejavom.Výrazné línie sa striedajú s mierne klenutými plochami, čo vytvára jedinečné, očarujúce svetelné efekty. Výrazné mohutné ramená a zadný nárazník zvýrazňujúci šírku vozidla dodávajú vozidlu atletický vzhľad. Koncepcia Shooting Brake spája športovo progresívny dizajn s veľkorysou a flexibilnou ponukou priestoru.

Získajte svoj Mercedes-Benz CLA Shooting Brake s balíkom výbavy podľa vlastného výberu v hodnote 3 600 € v cene vozidla a zvýhodneným financovaním.

GLA

Balík výbavy 3 600 €

Pokiaľ ide o zvedavosť a túžbu po dobrodružstve, nová GLA je ozajstné terénne vozidlo. Má však aj inú stránku: dynamické línie dizajnu vyjadrujú čistú túžbu vozidla vyraziť vpred takmer ako športové kupé. Pozeráte sa a žasnete: nová GLA sa nedá zaškatuľkovať, zato sa dokonale hodí k vášmu životu.

Získajte svoj Mercedes-Benz GLA s balíkom výbavy podľa vlastného výberu v hodnote 3 600 € v cene vozidla a zvýhodneným financovaním.


Ponuka s balíkom výbavy v hodnote 3 600 € v cene vozidla platí do 30.4.2018 na všetky modely okrem ENTRY modelov a modelov Mercedes-AMG.

Ponuka na ENTRY modely (CLA 180 kupé) platí do 31.3.2018.

Všetky sumy sú uvedené vrátane DPH. V cene vozidla je zahrnutý štandardný balík benefitov Mercedes-Benz, ako napríklad údržba a ošetrenie (práca a predpísané náplne) po dobu 6 rokov alebo do 160 000 km či 20-minútová bezplatná prehliadka.